займ на карту срочно с плохой кредитной историей
05thczerwiec

Ciekawe strony do planowania podróży po USA

Witamy serdecznie,

Nadal w podobnej tematyce co kilka postów niżej czyli o USA. Grupa nam się formuje na wyjazd. W tym news’ie chcieliśmy zaprezentować kilka stron co mogą wam się kiedyś przydać przy planowaniu waszych podróży po USA.

Najpierw jeśli chcemy zrobić Road Trip to przydałoby się wypożyczyć nasze wehikuł. I tak z pomocą przyjdzie nam bardzo dobra wyszukiwarka Traveljigsaw.

traveljigsaw

 

 

 

 

 

 

 

Zanim jeszcze zdecydujecie się na jakieś auto polecam poszukać kuponów zniżkowych czy to na auta, czy na hotele, czy na loty. Tych kodów jest bardzo dużo. Polecamy stronę RETAILMENOT!

retailmenot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jak macie w planach odwiedzenie zachodniego wybrzeża to polecamy wam jedną stronę gdzie na mapie zachodnich stanów bardzo przejrzyście są pozaznaczane atrakcje z odniesieniami do dalszych zdjęć i opisów(po polsku).

usa west

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec chciałem jeszcze zaprosić do galerii fotografii z różnych miejsc z USA, pana Marka Ognia. Super zdjęcia, super miejsca, aż chce się tam już być!

MAREK OGIEŃ PHOTOGRAPHY

galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

Także ważna informacja dla osób udających się do USA. Od wiosny tego roku 2013, nie trzeba już w samolotach lecących na większość lotnisk w USA wypełniać druku I-94. Więcej o tej informacji na oficjalnych stronach.

CBP – BORDER SECIURTY

i94b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.