займ на карту срочно с плохой кредитной историей
17thSierpień

Ciekawostki Aconcagua

Witamy serdecznie,

Jeśli interesuje Was Aconcagua, to także zainteresuje Was ten post na naszej stronie. Jeśli byliście na szczycie, bądź pod samą górą, bądź planujecie się tam wybrać, a nie wiecie jak tam może być, to ten news może być dla Was.Na poniższej stronie znajduje się zapis drogi z GPS trasą od strony Plaza Argentina(ale nie tylko) do miejsca, gdzie trasa trawers lodowca polaków, łączy się z normalną drogą na Aconcaguę. Także znajduje się tu profil wysokościowy, jak przebiega marsz. Ciekawa do zapoznania się jeśli planujecie, kiedyś wybrać się na tą trasę, bądź już ją przeszliście.

3d

 

 

 

 

 

 

 

Także już umieszczane przez Nas kilka miesięcy temu Google Earth i jego innowacyjny StretView umożliwia oglądać i poruszać się w obrębie takich miejsc na trasie naszej wspinaczki jak Pampa de Lenas, Casa de Piedra, Plaza Argentina, Camp 1, Camp 2.

camp 2

 

 

 

 

 

A na koniec dodatkowo, genialne panoramy 360 stopni z całego świata z najróżniejszych zakątków górskich, jak i perełek przyrody i architektury z całego świata. Dla przykładu z punktu znanego naszym himalajskim wyprawom w rejon Khumbu, bo z przełęczy Renjo La:

renjo la 3d

 

 

 

 

 

 

Link do strony ze wszystkimi panoramami znajduje się TUTAJ.

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.