займ на карту срочно с плохой кредитной историей
14thczerwiec

Czego jeszcze na tym Evereście nie zrobili?

Witam serdecznie,

W ostatnich dniach natknąłem się na kilka bardzo ciekawych propozycji filmowych o tematyce eksploracyjnej, wyprawowej, którymi to pozycjami chciałem się z Wami podzielić. Jak i również kilka wiadomości na temat najwyższej góry Świata – Everestu.

Czego oni jeszcze na tym Evereście nie robili? Tym razem człowiek podczas jednego sezonu(kilku dni) wszedł na Everest od strony Nepalu, po czym przejechał do Chin, i wszedł jeszcze raz od strony Chińskiej.
EVEREST NEWS

Jakie inne rekordy zostały pobite na Evereście? Najmłodszy człowiek co go zdobył? 13 lat! Najstarszy? 80 lat! Co za przedział! To tylko udowadnia, iż wiek nie musi być wyznacznikiem czy ktoś się nadaje w góry czy nie!
REKORDOWY SKOK Z MOUNT EVEREST

Bardzo lubimy odległe tereny! Bardzo rzadko odwiedzane!I nie mówimy tu o Somalii! Obejrzyjcie sobie bardzo ciekawy film dokumentalny o wspinaczce na Mount Vinson na Antarktydzie! „Mountain of Ice” !!

Z serii bardzo polecanych filmów tym razem krótki trailer filmu „Nothing on Earth” – pozostajemy w klimacie zimowy, podobnie jak przy Mount Vinson, lecz przenosimy się na przeciwną stronę planety!

Na koniec ciekawy demotywator znaleziony w sieci. Myślę, że wielu z nas się z nim zgodzi? Dlatego podróżujmy – i czerpmy radość z każdej chwili naszej wędrówki!

1356557650_ioz7fy_600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.