11thLipiec

Koncert na szczycie Mera Peak?

Witamy serdecznie,

Czego to już ludzie nie wymyślą? Był już niewidomy człowiek na Evereście. Na Evereście zrobiono już prawie wszystko. Był na nim człowiek o dwóch tytanowych protezach. Wzięto ślub na Evereście. Zjechano na nartach itd. Ale nie tylko Everest jest słynny z takich wyczynów. Ostatnio miała miejsce niesłychana historia. Na szczycie odwiedzanej nie dawno przez nas góry Mera Peak, 8 muzyków zagrało koncert dla 15 osobowej widowni. Niesamowici! Więcej o tym wyczynie przeczytacie na TVN 24.

Także chcielibyśmy Was zachęcić do niekrótkiej lektury relacji jednego z uczestników naszej ostatniej wyprawy na Mera Peak 6476mnpm – Kamila Iwankiewicza. Opowiada on swoje osobiste doświadczenia i przygody, jakie przeżył On i cała nasza grupa podczas w/w wyprawy. Bardzo ciekawy artykuł, napisany prostym, ale przemawiającym do czytelnika językiem.

Onet – Wyprawa Hongu East

Również w tym miejscu chcieliśmy zaprosić na cyklicznie współorganizowane przez Nas Warsztaty Taniego Latania. Chcielibyśmy poinformować, iż w najbliższym czasie odbędą się po raz kolejny Warsztaty Taniego Latania. Tym razem miejscem naszych spotkań będą dwa miasta:

22 lipca 2012 Niedziela Warszawa „Południk Zero” 10:00 – 16:00
28 lipca 2012 Sobota Kraków „Artefakt Cafe” 10:30 – 16:30
Zainteresowanych zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona – 16 osób max.
Zachęcamy do zapisów przez formularz znajdujący się na oficjalnej stronie Łowców Lotów –  http://lowcylotow.pl/zapisz-sie/ .
Więcej informacji o programie warsztatów można znaleźć pod tym linkiem na naszej stronie:  http://lowcylotow.pl/portfolio-view/tanie-latanie/
Pozdrawiamy,
Backpackers Club

.