займ на карту срочно с плохой кредитной историей
11thlipiec

Koncert na szczycie Mera Peak?

Witamy serdecznie,

Czego to już ludzie nie wymyślą? Był już niewidomy człowiek na Evereście. Na Evereście zrobiono już prawie wszystko. Był na nim człowiek o dwóch tytanowych protezach. Wzięto ślub na Evereście. Zjechano na nartach itd. Ale nie tylko Everest jest słynny z takich wyczynów. Ostatnio miała miejsce niesłychana historia. Na szczycie odwiedzanej nie dawno przez nas góry Mera Peak, 8 muzyków zagrało koncert dla 15 osobowej widowni. Niesamowici! Więcej o tym wyczynie przeczytacie na TVN 24.

Także chcielibyśmy Was zachęcić do niekrótkiej lektury relacji jednego z uczestników naszej ostatniej wyprawy na Mera Peak 6476mnpm – Kamila Iwankiewicza. Opowiada on swoje osobiste doświadczenia i przygody, jakie przeżył On i cała nasza grupa podczas w/w wyprawy. Bardzo ciekawy artykuł, napisany prostym, ale przemawiającym do czytelnika językiem.

Onet – Wyprawa Hongu East

Również w tym miejscu chcieliśmy zaprosić na cyklicznie współorganizowane przez Nas Warsztaty Taniego Latania. Chcielibyśmy poinformować, iż w najbliższym czasie odbędą się po raz kolejny Warsztaty Taniego Latania. Tym razem miejscem naszych spotkań będą dwa miasta:

22 lipca 2012 Niedziela Warszawa „Południk Zero” 10:00 – 16:00
28 lipca 2012 Sobota Kraków „Artefakt Cafe” 10:30 – 16:30
Zainteresowanych zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona – 16 osób max.
Zachęcamy do zapisów przez formularz znajdujący się na oficjalnej stronie Łowców Lotów –  http://lowcylotow.pl/zapisz-sie/ .
Więcej informacji o programie warsztatów można znaleźć pod tym linkiem na naszej stronie:  http://lowcylotow.pl/portfolio-view/tanie-latanie/
Pozdrawiamy,
Backpackers Club

.