займ на карту срочно с плохой кредитной историей
11thstyczeń

Lecimy jesienią na Merę Peak & Pachermo Peak!

Witam,

Dziś bardzo pracowity dzień za nami. Kupiliśmy bilety lotnicze z aktualnej promocji Qatar Airways na loty do Kathmandu. Lecimy walczyć z Pachermo Peak & Mera Peak w Himalajach.

Osoby które chciałyby dołączyć do ekip na sześciotysięczniki Merę Peak i Pachermo Peak zapraszam do kontaktu jeszcze są wolne miejsca. Także warto skorzystać z aktualnej promocji na loty do Kathmandu – gdyż standardowa cena za bilet lotniczy Warszawa – Kathmandu – Warszawa wynosi około 3000 PLN, a teraz w wybranych datach można kupić bilety już od 2300 PLN/osoba.

Także zachęcam do udziału w wiosennych wyprawach do Nepalu Dookoła Dhaulagiri + Dhampus Peak 6030 mnpm / Do Baz Kangchenjungi + Drohmo Ri 5975 mnpm / Dookoła Manaslu + Dolina Tsum – na które także możemy zaoszczędzić kupując bilety do Kathmandu z aktualnie obowiązującej promocji Qatar Airways.

Często bilet lotniczy stanowi jedną z największych składowych kosztów wyprawy więc warto myśleć/zapisywać się na wyprawy z dużym wyprzedzeniem, żeby te kilkaset złotych zaoszczędzić na 12-20 godz podróży.

PS. Także na dniach/godzinach przejdziemy do zakupu biletów lotniczych na wyprawę do Rosji na Elbrus (lipiec/sierpień 2016) – zainteresowanych proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.