займ на карту срочно с плохой кредитной историей
01stLipiec

Modele 3D Rejonu Khumbu, dróg na Everest i super filmy!

Witam serdecznie,

Poszukując nadal informacji na temat zjawisk klimatycznych, oraz wpływu zmieniającego się klimatu na lodowce i teren Himalajów natknąłem się na kilka bardzo ciekawych stron internetowych.

Bardzo ciekawa strona EXPLORE GLACIERWORKS na której zaprezentowany jest model 3D trasy do Bazy pod Everestem. Bardzo polecam. Profesjonalnie wykonana strona!

EBC

 

 

 

 

 

Poniżej chciałem Wam zaprezentować wynalezione filmy dotyczące problemu z topniejącymi lodowcami w Himalajach, jak i modelu 3D stworzonego przez firmę GLACIERWORKS. Miłego oglądania!

Oprócz tego, firma URC Ventures ciągle pracuje przy współpracy z innymi firmami nad stworzeniem rekonstrukcji 3D całych Himalajów. Poniżej krótka 2 minutowa próbka ich umiejętności.

Dzięki takim i innym modelom 3D Everestu i innych gór, możemy lepiej przygotować się logistycznie do całej naszej nadchodzącej wyprawy. To już alpinizm XXI wieku!

Zobaczcie przykładową animowaną trasę 3D wejścia na Everest od strony Tybetu. A lepszych i bardziej dokładnych modeli, projekcji będzie tylko przybywać.

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.