займ на карту срочно с плохой кредитной историей
14thGrudzień

Plany wyprawowe na 2015

Witam,

Wróciliśmy z udanych wypraw w Himalaje, a już następny rok szykuje się od początku bardzo pracowity.

Dla osób co jeszcze są niezdecydowane w planach wyprawowych na rok 2015, przybliżymy kilka naszych potwierdzonych na dziś wypraw.

Aconcagua – 10 stycznia ruszamy do Chile , a dalej do Argentyny walczyć z najwyższym szczytem Ameryki Południowej. Mamy jeszcze wolne miejsca gdyby ktoś się jeszcze chciał dopisać. Unikamy standardowych tras, dlatego idziemy drogą trawersem pod Lodowcem Polaków.

Dookoła Dhaulagiri & Dhampus Peak – wylatujemy 15 marca, aby wiosnę przywitać w Himalajch. Grupa silna, trasa bardzo rzadko uczęszczana i przez wielu uznana za jedną z pierwszej trójki najlepszych w Himalajach. A dodatkowo wchodzimy na sześciotysięcznik Dhampus Peak.

Trzy Przełęcze Khumbu – wylatujemy do Nepalu 27 kwietnia. Jeden z najwyżej przebiegających trekkingów w Himalajach, bez konieczności używania sprzętu wspinaczkowego. Jeśli chcecie mieć najwyższe szczyty, jak na wyciągnięcie ręki – to ta trasa jest dla Was.

Road Trip USA Route 66 – wylatujemy 21 czerwca 2014 to już nasza 4 wyprawa na przestrzeni ostatnich 3 lat, nasza autorska , bardzo szczególna wyprawa, która cieszy się dużą popularnością. Poznacie USA od podszewki, odwiedzicie miejsca, gdzie mało kto z Polski się zapuszcza, jak i legendarne, „must see” w USA. Polecam!

Ladakh/Zanskar Indie – wylatujemy w okolicach 18 lipca. Bardzo oryginalna, dzika wyprawa , trekking, trawers rejonów indyjskich Himalajów, rejonów Ladakhu i Zanskaru. Podczas całej wyprawy może się zdarzyć, że zobaczymy łącznie na treku z 20 turystów. Bardzo dziewicza,alternatywna trasa. Polecam osobom szukającym egzotycznych kierunków, tras.

Tybet, Chiny – wylatujemy w 2 połowie sierpnia. Są kraje na świecie, które za kilka lat nie będą takie same, zniknie gdzieś ta ich magia, albo system przemian gospodarczych i nie tylko, zmieni je na zawsze. Takimi miejscami według Nas są np. Kuba , Tybet. Dlatego w tym roku chcemy Was zabrać do Tybetu, bo za rok może już być za późno. Zapraszamy do krainy Shangri La.

Nowa Zelandia – wylatujemy początek 2016 roku. Kraj ten jest określany jako mekka sportów outdoorowych. Ma ta wyspa wszystko, lodowce, wysokie góry, piaszczyste plaże, niesamowicie bogatą faunę. Będziemy tutaj próbować wielu sportów. Z jedziemy dwie wyspy od początku do końca, smakując rekreacji w najgroźniejszym wydaniu, jak i ciesząc oko pięknymi widokami.

Oczywiście inne wyprawy są otwarte na zainteresowanych i mają także duże szanse na ruszenie, jak np. Dookoła Manaslu , Elbrus, Cho Oyu, Mera Peak, Rolwaling, Island Peak, Kangchenjunga i inne. Dlatego jeśli jesteście zainteresowani dowolną wyprawą z oferty, piszcie, żeby można było określać liczbę zaintersowanych, czy zebrała, zbierze się grupa.

W razie pytań jestem do dyspozycji pod adresem info@backpackersclub.pl.pl .

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.