займ на карту срочно с плохой кредитной историей
18thLipiec

Podsumowanie wyprawy USA 2015

Witam,

Wczoraj wylądowaliśmy w Polsce. Wyprawa USA wschód-zachód oficjalnie dobiegła końca. Trwała od 21 czerwca do 16 lipca 2015. Co tam przeżyliśmy?

Ekipa była mała ale bardzo mocna – Ewelina, Krzysiek, Roman. Bardzo dzielnie się spisali przy naszym intensywnym trybie zwiedzania. Zobaczyliśmy co mieliśmy wszystko zaplanowane oraz kilka rzeczy ekstra, które dało się zorganizować dzięki dużej motywacji grupy – jak np wejście na szczyt Angels Landing w Parku Narodowym Zion.

Ale oprócz punktów z programu bardzo miło wspominamy wydarzenia socjalne z wyprawy – np. wyjście wieczorne do baru Sine w okolicach Pentagonu z moimi znajomymi: Danielem, Hubertem i Arkiem! Nachosy i Margaritę w knajpie w New Market, Virginia! Rekację ludzi w Nashville w barach jak widzieli wysokiego Krzyśka ;). Uciekanie przed burzami, które często za nami podążały w parkach narodowych. Męczenie steka w knajpie Big Texan w Amarillo, i fotografowanie śmiałków co porwali się na wyzwanie zjedzenia 2 kg steka. Czy deal wyjazdu, czyli zakup 18 pocztówek z Nowego Jorku za 1 USD. Albo z ostatnich dni wieczór z grami planszowymi w domu w San Francisco!

Podróżowaliśmy najpierw 3 dni autem Chevrolet Malibu, po czym w Waszungtonie przesiedliśmy się do Chevroleta Impali z 2015 roku, którym to już jechaliśmy do końca wyprawy. Tak jak co roku przejechaliśmy ponad 6000 mil, czyli ponad 10 000 km w ciągu tego wyjazdu. Na początku jeszcze w bagażniku było trochę wolnego miejsca, ale wraz z mijającymi dniami i odwiedzanymi sklepami, miejsca było coraz mniej – jak np po zakupach 6 x 0.75 Tequilli za 9 USD/butelka..

Ekipa już w domach, jeden bagaż nie doleciał, ale na pewno po 1-2 dniach zostanie dostarczony do domu do właściciela. Teraz czas na chwilę odpoczynku i przygotowania do kolejnego wyjazdu. Wybranymi zdjęciami podzielimy się z Wami niedługo jak ekipa wyjazdowa podzieli się nimi z nami ;).

Chętnych do udziału w wyprawie w 2016 roku zapraszam do zapisów – Wyprawa USA: Route 66 wschód – zachód

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.