займ на карту срочно с плохой кредитной историей
01stluty

Road Trip… to może USA?

Witamy,

Czas wakacji się zbliża i my coraz bliżej z myślami, żeby ponownie odwiedzić USA. Zobaczyć miasto, które nigdy nie śpi, tak jak śpiewa Alicia Keys. Obejrzeć ten kicz i plastik w Las Vegas. Lecz nadal Vegas było, jest i będzie przyciągać miliony turystów. Nas zauroczyło. I jeśli mowa o USA to przyroda, to ona głównie przyciąga rzesze odwiedzających.

My w naszym programie wyprawy „Road Trip USA: Route 66” przejeżdżamy cały kraj ze wschodu na zachód, koncentrując się głównie na przyrodzie, ale nie omieszkamy ominąć kilku bardzo ciekawych metropolii na naszej drodze.

W tamtym roku Forbes opublikował własną listę TOP 10 Najlepszych Wycieczek Samochodowych po USA. Na 2 miejscu znalazła się droga Blue Ridge Parkway, która jest jednym z głównych celów i tras naszej wycieczki. Na 9 miejscu natomiast znalazła się legendarna droga Route 66, która jest naszą destynacją podczas naszego przejazdu przez USA.

Jeśli interesują Was pozostałe ciekawe drogi w USA zapraszamy na stronę FORBES.

A co z ciekawymi drogami w innych miejscach. Natknęliśmy się w sieci ostatnio na bloga, gdzie użytkownik umieścił „5 podróży drogowych, które trzeba odbyć przed śmiercią”. Zgadzacie się z nimi?

Wymienia między innymi:  Hai Van Pass w Wietnamie.

hai van pass

 

 

 

 

 

 

Kolejnym jest Seward Higway Alaska.

seward higway

 

 

 

 

 

 

A może tak teraz coś z Europy? Atlantic Ocean Road – Norwegia.

Henningsvær from the air

 

 

 

 

 

 

Pozostając nadal w Europie przenieśmy się na południe – droga SS163 wybrzeże Amalfitańskie.

amalfi coast

 

 

 

 

 

 

 

 

I na koniec coś z dalekiej Australii:  Great Ocean Road – Australia.

australia-beach-great-ocean-road-jurek-d

 

 

 

 

 

 

 

Lecz nadal my najbardziej jesteśmy zakochani w USA. W kraju, w przyrodzie, w uśmiechniętych ludziach, w sposobie życia oraz dla nas American Dream istnieje. Zapraszamy do odpłynięcia w Road Trip po USA.

Pozdrawiam,
Marcin Niedziółka
Backpackers Club

.