займ на карту срочно с плохой кредитной историей
15thwrzesień

Tanie loty do Katmandu!

Witam,

Dziś weszła w życie promocja Qatar Airways (5 gwiazdkowej linii latającej np. do Katmandu) na kierunkach do Azji i Afryki.

Oczywiście mnie najbardziej interesują ceny lotów do Nepalu i prezentują się one dość ciekawie.

Za loty na trasie Warszawa – Katmandu – Warszawa w wybranych datach zapłacimy od 2834 PLN/osoba.

Bardzo dobra cena zważywszy na:
– lecimy tylko z 1 przesiadką w Doha.
– lecimy jedną z najlepszych linii lotniczych na świecie

Przy lotach powrotnych będziemy ubiegać się o darmowy nocleg od linii przy długiej przesiadce(dostaliśmy już takie noclegi dla uczestników lecących Qatar Airways teraz w listopadzie na Mera Peak, i na marzec dla uczestników wyprawy Dookoła Dhaulagiri – więc się da!)

W załączniku prezentujemy wybrane loty w w/w cenach dopasowane do wypraw:
1) DOOKOŁA MANASLU – PROGRAM
2) TRZY PRZEŁĘCZE – PROGRAM

Dlaczego akurat tych? Dlatego, że mamy duże zainteresowanie tymi akurat wyprawami na terminy wiosenne. Gdzie „Dookoła Manaslu” jest już w kalendarzu wypraw na wiosnę 2015, tak „Trzy Przełęcze Khumbu” także ruszą na wiosnę 2015, a termin dokładny jest do ustalenia z potencjalnymi zainteresowanymi uczestnikami (na pewno na przełomie kwietnia/maja 2015).

Promocja wiecznie nie będzie trwała, dlatego zachęcam do zapisów, żebyśmy mogli wyłapać te dobre ceny dla Was na loty do Katmandu.

Polecam jedną, jak i drugą wyprawę, które już nam ruszały w poprzednich latach i mamy je opracowane i sprawdzone. Proszę pamiętać, że także liczba miejsc na każdą z tych wypraw jest ograniczona! Pielgrzymek nie prowadzimy!

W razie pytań proszę pisać.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.