займ на карту срочно с плохой кредитной историей
26thwrzesień

Tanie loty do Kolumbii i Ekwadoru

Cześć,

Zbieramy grupy na najbliższe wyprawy do Kolumbii i Ekwadoru. Jak kształtują się ceny lotów oraz ich przebieg w interesujących nas datach?

Szczegóły wyjazdu do obu tych krajów oraz połączeń lotniczych poniżej:

  1. Wyloty i powroty mają miejsce z lotniska w Berlinie. Wyloty z Warszawy/Krakowa droższe o około 800-1000 zł i więcej (na osobę). Do Berlina można łatwo dojechać transportem publicznym (Flixbus, PKP Intercity, BlaBlaCar), bądź skonsultować z pozostałymi uczestnikami wspólny dojazd autem do Berlina.
  2. Przy powrocie do Berlina, a potem tranzycie do Polski (bez względu na środek transportu) nie ma obowiązku kwarantanny przy powrotach z Ekwadoru czu Kolumbii.
  3. Po wylądowaniu w Kolumbii i Ekwadorze nie ma obowiązku kwarantanny tam na miejscu.
  4. Wymagane jest wykonanie testu przed wylotem do Kolumbii (na 4 dni przed godziną wylotu), do Ekwadoru (na 10 dni przed datą wylotu).

Więcej informacji praktycznych na temat ubezpieczenia naszych uczestników, anulacji lotów przez linie lotnicze, wprowadzenia nowych zakazów przez rządy w naszym wpisie z 8 września 2020 – TUTAJ! (te informacje praktyczne dotyczą obu wypraw: do Kulumbii i do Ekwadoru).

[EKWADOR i KOLUMBIA] Na wyprawę do Ekwadoru i Kolumbii będziemy korzystać z KLM. Linia ta wprowadziła bardzo elastyczną politykę zmian, umożliwiającą anulację biletów lotniczych i zwrót ich kosztów z dowolnego powodu. Czyli:
– X dni przed wylotem Ekwador/Kolumbia/Polska poinforumuje o wprowadzeniu kwarantanny dla przyjezdnych -> można anulować bilet i dostać pełny zwrot środków 
– X dni przed wylotem, uczestnik robi test na koronawirusa i wynik wychodzi pozytywny  -> można anulować bilet i dostać pełny zwrot środków
W tym czym innym wypadku oczywiście uczestnik nie ponosi żadnych kosztów związanych z kosztami wyprawy wynikającymi z umowy programu.

Zapraszam na nasze wyprawy. Startujemy pod koniec listopada do Ekwadoru, a na początku stycznia 2021 do Kolumbii.

Zainteresowanych tymi wyprawami zapraszam do kontaktu – info@backpackersclub.pl / 781 611 577 (także Whatsup). Ceny połączeń lotniczych mogą ulec zmianie w każdym momencie.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.