займ на карту срочно с плохой кредитной историей
05thsierpień

Tanie loty! Warszawa – Rio de Janeiro – Warszawa za 1542 PLN!

Witamy serdecznie,

Przez to że też mamy zaplanowany lot z grupą do Amazonii, chcemy Wam polecić bardzo tanie połączenie lotnicze aktualnie dostępne do zakupy na trasie do Rio de Janeiro w Brazylii. Cena całkowita na trasie Warszawa – Rio  de Janeiro – Warszawa to 1542 PLN!

1 Etap lot Warszawa Modlin – Frankfurt Hahn Airport

Cena: 59 PLN. Data: 19.11.2012. Linie lotnicze Ryanair. Podróż z bagażem podręcznym 10kg w cenie biletu(za bagaż rejestrowany 15kg trzeba dopłacić 71 PLN). Płatność bez prowizyjna kartą Mastercard Prepaid(np.Banku BZWBK). Rezerwacje na stronie Ryanair.

 

 

 

 

 

2 Etap transport z lotniska Frankfurt Hahn na lotnisko Frankfurt International.

Data: 19.11.2012. Firma: BOHR Omnibus. Koszt autobusu to 14 Euro(57 PLN) w jedną stronę. Transport bagażu wliczony w cenę. Płatność bez prowizyjna dowolną kartą płatniczą. Rezerwacje na stronie BOHR Omnibus.

3 Etap Lot Frankfurt – Rio de Janeiro – Mediolan Linate

Cena:  324 Euro(1315 PLN) Data: 19.11.2012 – 11.12.2012 Linie Lotnicze Al Italia. Podróż z bagażem rejestrowanym w cenie. Płatność bez prowizyjna dowolną kartą płatniczą na belgijskiej, niemieckiej wersji językowej strony Al Italia. Rezerwacji można dokonać tutaj AL ITALIA.

 

 

 

 

 

 

4 Etap Transport z lotniska Medolan Linate do Mediolan Bergamo.

Najpierw łapiemy publiczny autobus nr # 73 do centrum Mediolanu. Przystanek przed halą przylotów. Cena: 1.5 Euro(6 PLN). Potem z okolic Dworca Kolejowego w Mediolanie łapiemy autobus Terravision jadący na trasie Mediolan – Lotnisko Mediolan Bergamo. Cena przejazdu 5 Euro(20 PLN). Podróż z bagażem rejestrowanym wliczona w cenę. Płatność bez prowizyjna na oficjalnej stronie Terravision dowolną kartą płatniczą. Rezerwacji dokonujemy na stronie Terravision.

5 Etap Lot Mediolan Bergamo – Warszawa Modlin

Cena: 21 Euro(85 PLN). Data: 12.12.2012 Linie lotnicze Ryanair. Podróż z bagażem podręcznym 10kg w cenie biletu(za bagaż rejestrowany 15kg trzeba dopłacić 15 Euro). Płatność bez prowizyjna kartą Ryanair Passport Card. Rezerwacje na stronie Ryanair.

 

 

 

 

 

 

Po wszystkich przewalutowaniach z Euro na PLN koszt takiego połączenia będzie wynosił około 1542 PLN za osobę. Co na lot do Rio de Janeiro jest wielkim hitem.

Zachęcamy do zakupów.

Pozdrawiamy,

Backpackers Club

 

.