займ на карту срочно с плохой кредитной историей
28thpaździernik

Wiosna w Nepalu! Potwierdzona wyprawa Sherpani Col!

Cześć,

W kwietniu 2021 wyruszamy na lodowe przełęcze Sherpani Col 6180 m.n.p.m. – West Col 6135 m.n.p.m. – Amphu Lapcha 5845 m.n.p.m. ! Wyjątkowa wyprawa.

Dopiero co wczoraj pisałem o potwierdzonej marcowej wyprawie do baz Kangchenjungi, a dziś dzielę się informacją o zakupionych biletach lotniczych dla uczestników wiosennej wyprawy idącej do bazy pod Makalu, skąd przez wysokie, lodowe przełęcze będziemy przechodzić do rejonu Khumbu. Termin potwierdzony 21.04.2021 – 14.05.2021.

Jeżeli ktoś poszukuje w Nepalu wysokogórskiego trekkingu, z daleka od utartego szlaku, gdzie normalnie w ciągu sezonu zapuszcza się maksymalnie kilka międzynarodowych ekspedycji, gdzie w niektóre dni posługujemy się sprzętem wspinaczkowym i jest wymagana znajomość korzystania z takiego ekwipunku – to jest wyprawa dla niego.

Zostały 2 ostatnie miejsca na tą wyprawę. Osoby zainteresowanie dołączeniem, bądź mające pytania o różne sytuacje awaryjne związane z podróżowaniem w czasach pandemii zapraszam do kontaktu : info@backpackersclub.pl 

Szerzej o tej wyprawie pisałem w jednym z ostatnich wpisów na stronie – LINK.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.