займ на карту срочно с плохой кредитной историей
25thkwiecień

Wyjeżdżamy na wyprawę Trzy Przełęcze Khumbu

Witam serdecznie,

Powoli czas wyjazdu się zbliża. Czas wracać z powrotem do Nepalu. Plecak już spakowany, paszport też 🙂

W poniedziałek wylatujemy z różnych miejsc – lecz cel jest jeden – Katmandu, Nepal. Po czym od razu w środę wylatujemy do Lukli. Liczmy na przychylną pogodę i że to co miało się napadać w tę zwariowaną „wiosnę” w Himalajach – już się wypadało.

Ekipa zmobilizowana, nasze nepalskie chłopaki czekają już w Lukli – miło będzie odwiedzić nepalskich znajomych w lodgach po drodze. W Katmandu średnia temperatura w dzień to 24-28*C. Trzymajcie kciuki za kondycję i pogodę, resztą my się zajmiemy na miejscu 🙂

Co tam mżna zobaczyć? Sprawdźcie w galeriach z poprzednich wyjazdów:

Galeria wyprawa 2012 – LINK

Galeria wyprawa 2013 – LINK

Od 27.04.2015 do 18.05.2015 jesteśmy na trekkingu Trzy Przełęcze Khumbu. W tym okresie czas oczekiwania na odpowiedź na maile może się wydłużyć do kilku dni.

W razie chęci kontaktu z nami podczas trekkingu prosimy o kontakt adres mailowy: info@backpackersclub.pl lub adres mailowy satelitarny: Marcinmentel@myiridium.net .

Jesteśmy dostępni także pod dwoma numerami telefonów satelitarnych podczas trekkingów: Thuraya – +88 216 21 37 0758 ; bądź Iridium +88 163 26 49 273.

Po powrocie z Himalajów , 4 tygodnie pracy w Polsce i lecimy w przeciwnym kierunku do Nepalu – lecimy do USA! Na wyparwę USA wschód – zachód Road Trip: Route 66.

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.