займ на карту срочно с плохой кредитной историей
20thczerwiec

Wylatujemy na wyprawę Route 66 USA!

Witam,

Czas wyjazdu się zbliża. Czuję, że ledwo wróciliśmy z grupą z Trzech Przełęczy z Nepalu, a tutaj już wyjazd do USA, potem Tybet, dalej Boliwia

Znów, jak co roku wybieramy się w podróż od wschodniego wybrzeża USA – Nowego Jorku , aż po Kalifornię – Los Angeles i San Francisco! Po drodze zwiedzając takie miejsca jak Filadelfia, Waszyngton, Nashville, Memphis, Las Vegas, Los Angeles, San Francisco. Ale głównymi atrakcjami na naszej trasie i tak jest przyroda!

Odwiedzimy takie parki narodowe jak: Arches NP, Canyonlands NP, Captiol Reef NP, Zion NP, Bryce NP, Petrified Forest NP, Death Valley NP, Sequoia NP, Yosemite NP, Grand Canyon NP i wiele innych ciekawych miejsc.

Dokładny program wyprawy znajdziecie TUTAJ.

Jeśli Was interesuje wyjazd do USA, zapraszam do śledzenia na bieżąco naszego profilu na Facebooku oraz wpisów na stronie, gdzie będziemy umieszczać informacje z przebiegu wyprawy.

Dla zainteresowanych tym, co widzieliśmy na wyprawach po USA w poprzednich latach z grupami zapraszam go galerii zdjęć – Wyprawa rok 2013 ; Wyprawa rok 2014!

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.