займ на карту срочно с плохой кредитной историей

   Po wielu latach  podróży, stają się one nie tylko odskocznią od rzeczywistości ale stają się życiem, a odskocznią jest czas oczekiwania pomiędzy jedną, a drugą wyprawą. Tak też moja pasja doprowadziła do utworzenia firmy Backpackers Club.

   Jeżdżąc po całej Polsce promowałem turystykę górską w Nepalu, Andach czy szeroko pojęte wyprawy trampingowe. Będąc gościem audycji radiowych w Krakowie, Koszalinie, Częstochowie czy prelegentem na spotkaniach i festiwalach podróżniczych w całym kraju, mogłem opowiedzieć, „zarazić” publiczność pasją podróżowania.
I mam zamiar to kontynuować.


Praca jako pilot i przewodnik przez wiele lat, prowadząc grupy zarówno wycieczek autokarowych, jak i wyprawy górskie w Kaukaz, Himalaje czy do Amazonii, odwdzięczyła się ogromnym gronem usatysfakcjonowanych uczestników. To dzięki nim postanowiłem tworzyć programy wypraw i prowadzić po szlakach.

   Chcemy tutaj stworzyć zrzeszoną społeczność podróżniczą, połączonych wspólnymi zainteresowaniami. Organizując i promując spotkania podróżnicze, uświadamiać i poszerzać praktyczną wiedzę społeczeństwa na temat turystyki trampingowej.

   Nasza oferta wypraw jest przeznaczona dla każdego. Osób chcących wyjechać na ambitną wyprawę w Himalaje czy spełnić marzenia z dzieciństwa i przejechać Stany Zjednoczone autem. Wyjeżdżamy w bardzo kameralnych grupach. W większości wypraw maksymalna liczba uczestników to 5-6. Chcąc, żeby każdy z uczestników się poczuł jak na prywatnym wyjeździe, a nie na pielgrzymce.

   Wszystkie programy są mojego autorstwa(Marcina Mentel), i to właśnie ja jestem prowadzącym większości z nich.
Pasja, i pomimo młodego wieku, lata doświadczeń w prowadzeniu, logistyce, pilotażu wypraw są naszą oznaką.

   Nie wystarczy znać szlak, podróże to ludzie i umiejętność pracy z ludźmi. Profesjonalizm, odpowiedzialność, psychologia, wyrozumiałość, empatia umiejętność motywacji to Nas charakteryzuje podczas pracy z ludźmi. Jak i członków naszej firmy. A właśnie po to jesteśmy, dla ludzi, dla Was.

   Do zobaczenia na szlaku, gdzie sama droga jest celem…

   Marcin Mentel

Gdzie można o Nas usłyszeć, gdzie można nas zobaczyć w najbliższym czasie oraz, gdzie występowaliśmy w przeszłości, zapraszam pod link poniżej!

FESTIWALE

OWU UNIQA Ubezpieczenie KONTYNENTY

Formularz zgłoszenia szkody za granicą

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży

Ubezpieczenie podróżne – informacje

Polityka Prywatności Backpackers Club

Polityka Cookies (Ciasteczka)

Wpis do rejestru organizatorów turystyki

Gwarancja Ubezpieczeniowa