займ на карту срочно с плохой кредитной историей
02ndpaździernik

Mapa Topo + mapa GPS Aconcagua

Witam serdecznie,

Jesteśmy na etapie kompletowania naszej grupy wyprawowej na najwyższy szczyt Ameryki Południowej Aconcague, która to wyprawa rusza na początku stycznia 2014. Drogę, którą obraliśmy, prowadzi przez dolinę Vacas, dalej na zboczach góry podążając trasą tzw. trawersem pod lodowcem Polaków. Dolina, jak i w/w droga zdecydowanie mniej uczęszczana, bardziej odizolowana, w porównaniu do najczęściej odwiedzanej doliny Horcones. Chętnych do zapoznania się z programem odsyłamy do szczegółowego programy wyprawy – Aconcagua 6980 m.n.p.m.

Dla osób które mają w planach bądź wybranie się tam z nami, bądź samemu, czy z kimkolwiek innym polecamy trzy poniższe mapki. Dwie topograficzne rejonu Aconcagui z zaznaczonymi na niej najważniejszymi punktami, obozowiskami (wysokości ręcznie zaznaczone niektórych punktów są tylko orientacyjne, i mogą się różnić z rzeczywistością). Oraz mapa naniesionych punktów GPS na google earth z wyznaczoną trasą pomiędzy tymi punktami.

Jest to dobry materiał dla wybierających się na górę, żeby zobrazować im to co ich czeka:) Proszę nacisnąć na mapę aby powiększyć.

aconcagua map

 

zapis GPS

AcoMapa

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.