займ на карту срочно с плохой кредитной историей
07thlipiec

16 dni wyprawy po USA za nami – co widzieliśmy?

Cześć,

Jesteśmy w tym momencie w Torrey w stanie Utah. Mamy za sobą 16 dni podróży po USA, pozostało jeszcze 10 dni. Już w tym momencie mamy całą głowę wspomnień, kilkanaście GB zdjęć an kartach pamięci.

Spacerowaliśmy po Central Parku w NYC, odwiedziliśmy Times Square nocą, byliśmy na stadione bassebollowym, wbiegaliśmy na schody Rockiego w Filadelfi, rozkoszowaliśmy się muzyką country, blues, soul graną na żywo w barach Nashville i Memphis. Zwiedziliśmy wszystkie memoriały w stolicy, Waszyngtonie. Uczestniczyliśmy w aukcji bydła w największym targowisku bydła na świecie w Oklahoma City. Przez 4 dni jechaliśmy Route 66, odwiedzając miasteczka widma, jak i inne krajobrazy widziane np w animowanym filmie „Cars”. Zaczęliśmy przygodę z parkami narodowymi USA, gdzie mieliśmy okazję już podziwiać piękno przyrody w Wielkim Kanionie, Skamieniałym Lesie, PN Arches, PN Canyonlands, PN Capitol Reef.

A to tylko niewielka część z atrakcji, które odwiedzieliśmy. A także zwykli ludzie, których spotykaliśmy codziennie podczas zwiedzania i wspólne towarzystwo naszej małej ekipy podróżującej!

Przed sobą mamy jeszcze PN Bryce, PN Zion, PN Sekwoi, PN Yosemite, PN Dolina Śmierci oraz takie miasta jak Las Vegas, Los Angeles, San Francisco – więc czeka nas jeszcze wiele przygód. Może uda nam się wygrać coś w kasynie w Vegas? A może jakiś ślub – pozdrowienia dla Marka i Ani z ekipy z 2014 roku, którym miałem przyjemność świadkować w Vegas 🙂

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.