займ на карту срочно с плохой кредитной историей
20thKwiecień

3D Mapa trasy Mera Peak & Nurkowania!

Witam wszystkich,

Dziś chcemy ukazać na przykładzie programy 3D Reality Mapps (polecanym również na łamach strony naszego klubu Backpackers Club), trasę naszej najbliższej wyprawy. Której celem jest próba zdobycia szczytu Mera Peak w Nepalu w rejonie Parku Narodowego Barun-Makalu oraz wyjątkowego przedsięwzięcia – nurkowania w Himalajach na wysokości 5400mnpm. Wyprawa rusza już lotem do Nepalu w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia. Powrót jest planowany na 13 maja 2012. Przed sobą mamy 3 tygodnie wędrówki po Himalajach z bardzo ambitnymi planami.

Żeby uzmysłowić, gdzie jest Mera Peak, gdzie są wcześniej wspomniane jeziora, gdzie w ogóle my będziemy chodzić po szlakach himalajskich – został zrobiony ten 5 minutowy film. Dzięki firmie 3D Reality Maps mamy możliwość oglądania z każdej strony modelu rejonu Khumbu w Himalajach, ale nie tylko. Polecamy zabawę z tym programem, osobom wybierającym się w tamtą część świata.

Jest on darmowy, a pomoże nam mieć lepsze wyobrażenie przed czekającymi nas wyzwaniami, oraz pokonywanym terenem.

Zapraszamy do obejrzenia przebiegu trasy naszej wyprawy.

Unable to display content. Adobe Flash is required.

Pozdrawiamy,

Backpackers Club

.