займ на карту срочно с плохой кредитной историей
04thmarzec

Driveaway USA & Rent a Wreck

Witamy serdecznie,

Lato zbliża się również wielkimi krokami. W naszych postach mamy zwyczaj umieszczać ciekawe praktyczne informacje na temat destynacji z naszego spisu wypraw. Informacje te mogą się przydać naszym przyszłym/przeszłym uczestnikom, jak i indywidualnym podróżnikom, chcącym zwiedzić dane rejony.

Uwielbiam USA, i nie zmieniło się to od wielu lat, i raczej nie zmieni. Chcę się z Wami podzielić informacją o ciekawej(taniej) wypożyczalni samochodów, która nosi nazwę „Rent a wreck„. Wypożyczalnia ta charakteryzuje się zdecydowanie niższym cenami wynajmu aut, w porównaniu do ogólnodostępnych firm na terenie USA. Żeby nie być gołosłownym poniżej prezentuje zestawienie cen na 2 dniowe wypożyczenie auta typu „economy” z firmy „Rent a Wreck”, jak i najtańszego wyniku z popularnej przeglądarki „Orbitz”. W Rent a Wreck cena bez ubezpieczenia na dwa dni wynosi 36 USD. Natomiast w Orbitz cena bez ubezpieczenia wynosi prawie 64 USD za dwa dni. Ponad dwukrotnie drożej. W Rent a Wreck dostaniemy auto pokroju Ford Focus, natomiast w Orbitz – Kia Rio.

rent a wreckorbitz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także drugą ciekawą opcją zwiedzania USA jest opcja Driveaway. Polega ona na tym, że zgłaszamy się do firmy Driveaway w swoim rejonie. Sprawdzamy czy ta firma na chwilę obecną ma zlecenia na przewiezienie auta w jakiś interesujący nas rejon USA. Po spełnieniu jej wymogów(wiek, prawo jazdy, depozyt, driving history itp.) dostajemy nasze auto za darmo, dostajemy limit mil w którym mamy się zmieścić przemieszczając się z punktu „A” do „B” oraz limit dni, jaki mamy na pokonanie danej trasy. Najczęściej musimy tylko płacić za benzynę. Dzięki czemu mamy auto, z ubezpieczeniem na zwiedzanie terenów po drodze do naszej docelowej destynacji, gdzie mamy odstawić samochód.  Jedną z takich firm oferujących takie usługi jest firma AUTO DRIVEAWAY, działająca już wiele lat na rynku. Na jej stronie możemy znaleźć wyszczególnione oferty w interesujących nas rejonach. Polecam!

Pozdrawiam,

Marcin Niedziółka

Backpackers Club

.