займ на карту срочно с плохой кредитной историей
17thkwiecień

Gdzie spędzić weekend w Polsce oraz informacje z Nepalu

Cześć,

Święta coraz bliżej, jakby ktoś szukał inspiracji, gdzie spędzić wolny weekend (jeśli ktoś jeszcze takie ma) to kilka ciekawych miejsc co miałem okazje odwiedzić poniżej.

Weekend miałem okazję spędzić w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody. 2 tygodnie temu wróciłem z wyprawy po Nowej Zelandii, ale ciąglę ciągnie do krainy Hobbitów. Dlatego wybrałem się na Podkarpacie do Hobbitówa. Polecam każdemu szukającemy spokoju i odpoczynku w niesamowicie klimatycznym miejscu!

Ostatni weekend spędzony w bardzo ciekawym miejscu – Hobbitowe Wzgórza na Kaszubach. Czyli ciągle pozostajemy w klimacie zakończonej 2 tygodnie temu wyprawy po Nowej Zelandii.

 

Bardzo smutne informacje doszły kilka dni temu z Nepalu, gdzie podczas startu samolotu linii Summit Air z Lukli, samolot zjechał z pasa startowego i uderzył w helikopter zabijając kilka osób …

🚨🚨❗️Ostrzeżenie dla wszystkich w najbliższych dniach/tygodniach/miesiącach podróżujących linią Jet Airways – np. na trasach Delhi – Katmandu – Delhi (ale także na wszystkich innych).
Linia bankrutuje😠. Odwołuje loty🤬. Ogromny problem dla osób wybierających się do Nepalu(teraz szczyt sezonu), którzy mają wykupione bilety akurat na loty tą linią✈️. – LINK

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.