займ на карту срочно с плохой кредитной историей
07thpaździernik

Informacje o podróżach w czasach COVID-19

Cześć,

Dziś trochę informacji o miejscach w Polsce, gdzie można wykonać test RT-PCR przed wylotem oraz aktualności z Nepalu, Kolumbii i Ekwadoru.

[Dla podróżujących za granicę] Jedna z najtańszych ofert badań genetycznych (molekularnych) RT-PCR na SARS-CoV-2 za 350 zł. Próbki pobierane są w wielu miastach Polski. Jest to ważna informacja dla osób podróżujących do miejsc, gdzie jest wymóg okazania negatywnego wyniku testu. – LINK

Parki Narodowe w Kolumbii otwierają się na odwiedzających. Czekamy jeszcze na informację o otwarciu Parku Narodowego Sierrra Nevada de Santa Marta (gdzie ma miejsce trekking do Zaginionego Miasta z naszego programu), po czym przejdziemy do zakupu biletów lotniczych dla naszych uczestników. Można jeszcze dołączyć do wyprawy do Kolumbii

Nepal otwiera się na turystów wybierających się na trekkingi i wspinaczki od 17 października 2020, ale niektóre obszary górskie chcą nadal pozostać zamknięte na odwiedzających – LINK.

[EKWADOR] Pod koniec listopada 2020 wylatujemy na wyprawę górską do Ekwadoru. Naszym celem będzie 5 szczytów z najwyższym Chimborazo 6268 m.n.p.m. Wylatujemy w małej kameralnej grupie, mamy jeszcze 2 ostatnie wolne miejsca.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.