займ на карту срочно с плохой кредитной историей
08thstyczeń

Loty na Grenlandię

Cześć,

Powoli klaruje nam się grupa na wyprawę w sierpniu 2020 na Grenlandię. Mamy 5 osób zainteresowanych, czekamy tylko na decyzje urlopowe.

Chcielibyście dołączyć do naszej wyprawy? Zapraszam do kontaktu, a poniżej trochę szerzej o lotach, które aktualnie są dostępne w datach wyprawy.

Kilka informacji:
– jest to najtańsza opcja dostania się na Grenlandię na taką ilość dni wyprawy co my mamy(a zostawanie dłużej to koszta noclegów itp.). Przejrzałem cały sierpień 2020 i to jedyne daty w takich cenach.
– program/trekking byłby realizowany od Kangerlussuaq do Simisit, a nie tak jak jest na stronie od Sisimiut do Kangerlussuaq. Spowodowane jest to cenami biletów. Na lotach odwrotnych od tych poniżej, najtańsze połączenia kosztują około 800zł/osoba więcej.
– połączenia wygodne bo nie wymagają nocowania w Kopenhadze, co jest o tyle wygodne i ważne, że nie generuje to dużych/dodatkowych kosztów, bo Kopenhaga tania jest. Jak ktoś chce zwiedzić Kopenhagę może przylecieć w dzień wylotu na Grenlandię(a wylot jest o 22:00) wcześnie rano i w ciągu 1 dnia zwiedzić Kopenhagę.
– loty Polska – Kopenhaga – Polska średnio trzeba na pewno liczyć około 600zł/osoba z bagażem rejestrowanym.

W datach wyprawy loty do/z Kopenhagi są na następujących trasach/liniami lotniczymi:
Loty 07.08.2020 do Kopenhagi:

1) Z Krakowa Ryanair
2) Z Gdańska Ryanair
3) Z Gdańska Norwegian
4) z Warszawy LOT’em
5) z Gdańska SAS’em

18.08.2020 z Kopenhagi powrót do:
1) do Krakowa Norwegian
2) do Gdańska SAS’em
3) do Poznania SAS’em
4) do Warszawy LOT’em i SAS’em

Łącznie
na bilety lotnicze trzeba liczyć na pewno ok 3500 zł/osoba.

Pozdrawiam,

Marcin Mentel
Backpackers Club

.