займ на карту срочно с плохой кредитной историей
07thmarzec

Problemy w Lukli + Film „Apaporis”

Witamy serdecznie,

Dalej dostarczamy Wam jak najwięcej informacji z kierunków naszych wypraw. Google jest naszym wujkiem i ujawniło nam dzisiaj kilka ciekawych informacji.

1. W Nepalu problemy z lotami.

Od 2 dni nie latają samoloty do/ z Lukli ze względu na bardzo silny wiatr. Ludzie czekają na lotniskach w Kathmandu i Lukli. Miejmy nadzieję, iż sytuacja się poprawi od jutra i korek ludzi na lotniskach zostanie rozładowany. 1-2 dniowe problemy z lotami w tamtym rejonie nie są niczym wyjątkowym. Dłuższe(około 6-7 dniowe) problemy z lotami na trasie Lukla – Kathmandu zdarzały się w ostatnich 2 latach na początku listopada. Przypadek czy jakaś czarna seria?

2.  Film „Apaporis”.

Kolumbijczyk Antonio Dorado, podróżuje śladami wyprawy z 1942 roku, słynnego amarykańskiego botanika Richarda Schultes’a w Amazońskiej dżungli w „Apaporis”.
Droga którą podąża daje dostarcza mu niesamowitych widoków, dzikiej przyrody, nie kończących się wojen cywilnych oraz klęsk ekologicznych, prastarych rytuałów i szamanistycznych wyjaśnień pochodzenia świata.
Wynik tego jest dość przytłaczający – wielka fala informacji oraz krajobrazów z różnych terenów, czasów i kultur, wszystko to ujęte w 74 minutach. Polecam a teraz zapraszam na oficjalną stronę filmu Apaporis oraz jego trailer.

Pozdrawiamy,

Backpackers Club

.