займ на карту срочно с плохой кредитной историей
22thmaj

Nowości z Nepalu i świata podróżniczego

Witam serdecznie,

Przygotowujemy się do naszego wyjazdu do USA za kilka dni. Ale przed tym chcieliśmy podzielić się wami informacjami ze świata podróżniczego, czyli najnowsza porcja ciekawostek:).

Będąc z grupą na trekkingu w Dolinie Tsum (przełom kwietnia/maja) mieliśmy okazję zatrzymać się w lodgy Mingmara w miejscowości Nyile 3300 m.n.p.m. tuż przed klasztorem Mu Gompa 3700 m.n.p.m. Jak się później okazało, miał on okazję uczestniczyć w projekcie filmowym, w którym był głównym bohaterem. Opowiadającym o życiu w Dolinie Tsum oraz tym czym się zajmuje. Polecam serdecznie poświęcić chwilę na poniższą produkcję.

Też jak pewnie część z Was już wie, Denis Urubko kilka dni temu zdobył Kangchenjungę. Nie udało się to Adamowi Bieleckiemu, który przed szczytem z resztą chłopaków zawrócili. Więcej o tym wydarzeniu w linku.

Lecz to nie koniec dla Adama. Planuje ponownie spróbować swojej szansy z tą górą. Kilka dni restu w bazie i ponownie rusza do góry. Niech pogoda mu dopisze. – LINK

Marzy Wam się podróż dookoła świata? To koniecznie obejrzyjcie ten krótki inspirujący filmik – !!

A na koniec kilka zajawek porównań z naszego ostatniego trekkingu z innymi miejscami, i nie tylko. A wy z poniższych zdjęć, które opcje wybieracie :)?

obiad

 

noclegi

.