Nowy program październik 2025 – HAWAJE
Niecałe 2 tygodnie temu wróciliśmy z wyprawy rozpoznawczej po Hawajach. Już możemy się pochwalić świeżutkim nowym programem wyjazdu – Hawaje październik 2025.
W planie mamy odwiedziny na czterech głównych wyspach: Oahu, Kauai, Big Island Hawaii & Maui. W planie dużo aktywności – poprzez trekkingi, kąpiele w wodospadach, snorkelling, rejsy i wiele pięknych wschodów i zachodów słońca.
Plan zakłada 13-14 dniową wyprawę, z możliwością rozszerzenia, jakby ktoś chciał zrobić dodatkowy pobyt w Los Angeles / San Francisco / Seattle / Vancouver.
Grupa maksymalnie 11 osób. Wyprawę w październiku 2025 roku będę osobiście prowadził – Marcin Mentel.
Link do programu i galerii zdjęć z wyjazdu rozpoznawczego poniżej:
Hawaje – Oahu, Big Island, Kauai & Maui
Zapraszam do zapisów. Pierwsze zgłoszenia już mamy zebrane. Decyduje kolejność zgłoszeń mailowych / telefoniczych.
W przypadku zebrania się grupy w najbliższych dniach w w tym miesiącu przeszlibyśmy do zakupu biletów lotniczych na październik 2025.
Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club