займ на карту срочно с плохой кредитной историей
25thMaj

Rekordowe nurkowanie oraz spotkanie w Głogówku

Witamy serdecznie,

Chcieliśmy się podzielić informacjami, linkami do artykułów dotyczących naszej niedawnej wyprawy z Kamilem Iwankiewiczem i Bogdanem Buczyłko oraz dwoma uczestnikami do Nepalu. Wyprawa przebiegała od Lukli na południe, dalej skręcając na wschód i wkraczając na północ do doliny Hinku w rejonie, której znajduje się szczyt Mera Peak. Nurkowie przekroczyli granicę doliny Hinku i Hongu, którą m.in. jest przełęcz Mera La, i udali się do doliny Hongu, gdzie dokonali rekordowego nurkowania w jeziorze North Chamlang(Lake 464) znajdujące się na wysokości powyżej 5200mnpm.
Cieszymy się z sukcesu nurków, żałujemy nie zdobycia Mera Peak przez grupę wspinaczkową, cieszymy się z bezpiecznego powrotu całej grupy do Polski.

Sprawowaliśmy pieczę nad projektem nurkowania Korona Jezior Ziemi: Himalaje. Może niektórzy mieli okazję usłyszeć w mediach/ przeczytać w prasie o planowanym projekcie.

Także trochę informacji o projekcie, jego realizacji, wywiadach po powrocie, oraz zdjęcia znajdziecie pod linkami

GS24

GAZETA.PL

Portal Twardziel

NG Traveler

Również w tym miejscu chcieliśmy zaprosić zainteresowanych na nasze jutrzejsze spotkanie „VI Spotkanie Znajomych Podróżników” w Głogówku. Będziemy tam opowiadać o Nepalu i Tybecie. Innym z gości będzie również Tomasz Grzywaczewski z „Long Walk Expedition”. Więcej o naszym spotkaniu możecie przeczytać na portalu Imprezy Podróżnicze – LINK. Zapraszamy serdecznie!

Pozdrawiamy,

Backpackers Club

.