займ на карту срочно с плохой кредитной историей
06thluty

Podsumowanie i galeria zdjęć – wyprawa Kolumbia 2021

Cześć,

Kilkanaście godzin temu wróciliśmy do Polski po zakończonej wyprawie w Kolumbii. Było niesamowicie, w szczególności dzięki super ekipie, z którą przyszło mi podróżować!

Udało nam się zrealizować bardzo ciekawy program w Kolumbii. Nie mieliśmy okazji zobaczyć Bogoty, która była objęta lockdownem podczas naszego planowanego pobytu w tym mieście. Zamiast Bogoty udaliśmy się do Zipaquira, gdzie główną atrakcją miasteczka jest Solna Katedra, która robi wrażenie.

W Kolumbii mieliśmy okazji także doświadczyć : wycieczki po plantacji kawy, 6 dniowego trekkingu na szczyt Nevado del Tolima 5221 m.n.p.m. , 4 dniowego trekkingu do Zaginionego Miasta w Parku Narodowym  Sierra Nevada de Santa Marta, 3 dniowej podróży po pustynnych terenach La Guajira oraz niezliczonej ilości przepięknych plaż (m.in. w Parku Narodowym Tyrona).

W Parku Narodowym Los Nevados zrobiliśmy około 80 km na wysokościach od 2100m do 5221m. Natomiast na trekkingu do Ciudad Perdida przeszliśmy około 65 km po tropikalnym lesie w upalnych temperaturach.

Dzięki uprzejmości naszych uczestników (Darka, Irka, Michała, Jarka, Marleny) zapraszam do oglądania galerii zdjęć z zakończonej wyprawy po Kolumbii.

GALERIA ZDJĘĆ KOLUMBIA 2021

Korzystając z okazji zapraszam na przyszłoroczną wyprawę – Kolumbia.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.