займ на карту срочно с плохой кредитной историей
08thkwiecień

Podsumowanie i galeria zdjęć wyprawa Nowa Zelandia

Cześć,

Kilka dni temu wróciliśmy z wyprawy po Nowej Zelandii. Jak się domyślacie dużo się działo. Trochę szczegółów oraz krótka galeria zdjęć w dalszej części wiadomości.

Co to była za wyprawa. Pomimo przeciwności losu wyprawa była pozytywna, wiele wydarzeń losowych, które się pojawiły, udało się rozwiązać z dobrym skutkiem. Bezpiecznie wróciliśmy do domów, rejsowymi samolotami. Mieliśmy dużo szczęscia oraz dzięki szybkim decyzjom nie mieliśmy problemów z przemieszczaniem się po wyspie, pomiędzy wyspami czy z lotami powrotnymi do Polski. Na północnej wyspie zamknęli nam większość miejsc, które planowaliśmy odwiedzić.
Alternatywnie popełniliśmy trochę spacerów w okolicy Kaipara Coastway na północ od Auckland, gdzie mieszkaliśmy 6 nocy oczekując naszego wylotu.
Miejsce niezwykle urokliwe, a dzięki bardzo wesołej ekipie i kartonom wina, czas tym bardziej mijał w przyjemnej atmosferze.

Pogoda zarówno na południowej, jak i północnej wyspie – idealana. Jedna z najelpszych, jaką do tej pory miałem podczas swoich wypraw do Nowej Zelandii. Mt Cooka zobaczyliśmy zarówno od strony jeziora Pukaki, jak i zachodniego wybrzeża. Rejs Fjordem Milforda – bez żadnej chmurki. Lot helikopterem – udany. A akurat te miejsca na zachodnim wybrzeżu Nowej Zelandii nie grzeszą przychylną pogodą.

Poniżej galeria wybranych, niektórych zdjęć z naszego wyjazdu. Zdjęcia publikuję dzięki uprzejmości uczestników, którzy są ich autorami.

GALERIA ZDJĘĆ NOWA ZELANDIA MARZEC 2020

Teraz czekamy na pozytywne zakończenie zawirowań na świecie związanych z COVID-19. Dużo zdrówka dla wszystkich.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.