займ на карту срочно с плохой кредитной историей
14thwrzesień

Podsumowanie wyprawa USA: Road Trip Route 66

Cześć,

Kilka dni temu zakończyliśmy kolejną edycję wyprawy USA: Road Trip Route 66. Prawie 11 tysięcy km przejechanych. Oj działo się.

Pogoda podczas całego wyjazdu bardzo nam dopisała. Czasem nawet za bardzo. W większości miejsce upał i temperatury ponad 33*C dawały się we znaki.

W tym roku mieliśmy bardzo zgraną, wesołą gromadkę 5 uczestników. Było zwiedzanie miast, muzeów, monumentów, memoriałów. Lecz także były parki narodowe oraz wizyty w klimatycznych barach, restauracjach.

Program udało się zrealizować z nawiązką, gdyż w niektórych miejscach program rozszerzyliśmy o dodatkowe atrakcje czy hikingi w parkach narodowych.

Udało się zobaczyć misie (brawo grupa!), grzechotnika, sarny, świstaki, spasione wiewiórki, słonie morskie i kilka innych stworzeń. Auto wytrzymało, choć czasem nasz Dodge Grand Caravan nie miał lekko w 40*C upałach przy górskich trasach.

W najbliższym czasie podzielę się zdjęciami jak wyglądała nasza wyprawa, a już w tym momencie zapraszam zainteresowanych na kolejną wyprawę do USA w wakacje 2020 roku!

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

 

.