займ на карту срочно с плохой кредитной историей
28thlipiec

Podsumowanie wyprawy USA Road Trip Route 66

Cześć,

Kilka dni temu wróciła nasza grupa z pilotem Piotrem do Polski po przejechaniu 10 tyś. km z NYC do LA. Widoki, przygody i wrażenia z tej wycieczki pozostaną z nimi na długo.

Teraz każdy z nich odpoczywa po bardzo intensywnej wyprawie. Może w ten weekend przyjdzie czas na przebranie zdjęć, choć jak jeden z uczestników powiedział, mają tyle zdjęć, że skończą je oglądać w przyszłe wakacje.

Trasa Nowy Jork – Los Angeles jest niesamowita. Daje przekrój przez całe USA, bo USA to nie tylko przyroda, ale wielkie miasta, muzyka, kultura i centralne stany, rzadko odwiedzane przez turystów, a które także mają bardzo dużo do zaoferowania.

Z wielkich miast w tym roku grupa miała okazję zwiedzać: Nowy Jork, Filadelfię, Baltimore, Waszyngton, Nashville, Memphis, Las Vegas, San Francisco i Los Angeles. Długo można by było wymieniać jakie atrakcje w tych miastach zobaczyli, przeżyli, obfotografowali.

Wiele osób jak myśli o USA to od razu do głowy przychodzą parki narodowe. A na naszej trasie wielu uczestnikom często zapada na długo w pamięć odwiedziny w Nashville i Memphis. A w tych miastach: w Nashville odwiedziny w klubach z muzyką country i blues; w Memphis nocny spacer po Beale Street z muzyką dochodzącą z ogromnej liczby barów/klubów wzdłuż tego słynnego deptaku.
Oczywiście nie można zapomnieć o doświadczeniach na Route 66. Podczas tej podróży grupa miała okazję poznać słynne miejsca na tej legendarnej trasie na odcinkach pomiędzy Tulsą(Oklahoma), a Flagstaff(Arizona). Cztery dni zapoznawania się z reliktami Route 66. Ma ta droga w sobie coś przyciągającego.

Jadąc przez całe USA wszerz ma się tą okazję dostrzec jak z km na km zmienia się przyroda, z krajobrazów lasów i zieleni wschodnich i centralnych stanów, do ogromnych przestrzeni łąk, pól, nie zalesionej po horyzont ziemi w Teksasie i Nowym Meksyku. Po czym wkraczamy w terenu górskie, pustynne, wypalone słońcem Arizony, Utah i Nevady. Żeby ponownie ujrzeć zielone drzewa oraz granitowe góry oraz piękne plaże na terenach Kalifornii.

Za kilka dni podzielimy się z Wami zdjęciami z zakończonej kilka dni temu wyprawy USA Road Trip Route 66, a już teraz zapraszam do udziału w odsłonie 2019 tego wyjazdu, gdzie już wycieczka jest potwierdzona(sierpień/wrzesień 2019). Szykuje się nam bardzo wesoła grupa, w towarzystwie której na pewno nie da się nudzić!

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club 

.