займ на карту срочно с плохой кредитной историей
11thmarzec

Pożar w samolocie linii IndiGo – tanie loty do Nepalu – problemy Nepal Airlines

Witam serdecznie,

Narodowe linie lotnicze Nepal Airlines zawieszają wszystkie swoje loty krajowe.
Powodem są problem techniczne z maszynami. Jeden Twin Otter rozbił się w górach, drugi samolot 9N-ABU został uziemiony na lotnisku w Katmandu,
po tym jak jego silnik się zapalił. Trzy inne Twin Ottery siedzą w hangarze od wielu lat i muszą przejść przeglądy techniczne. Na szczęście nigdy nie lecieliśmy tymi liniami i nie zamierzamy :).

8 marca 2014 po wylądowaniu o godz 12:30 koło samolotu linii lotniczej IndiGo zaczęło płonąć. Wszyscy 174 pasażerowie zostali ewakuowani z wnętrza samolotu w 81 sekund. To się nazywa szybka ewakuacja.
Ogień został bardzo szybko opanowany. W tym momencie jest prowadzone śledztwo przez inżynierów z Indii badające przyczynę zapalenia koła podczas postoju.

A jeśli mowa nadal o lotach to żeby zachęcić Was do odwiedzenia tego himalajskiego kraju poniżej bardzo fajna promocja linii lotniczej Jet Airways na lotach z Pragi, a powrocie do Berlina za 2246 PLN/osoba. Do Pragi i Berlina bardzo łatwo i tanio można dojechać transportem publicznym – Polski Bus, Simple Express.

ktm (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.