займ на карту срочно с плохой кредитной историей
16thpaździernik

Promocja na bilety na Aconcaguę

Witam serdecznie,

Dziś w sieci pojawiła się bardzo atrakcyjna oferta lotów do Chile, pasująca wymaganiami, datami do naszej wyprawy na Aconcaguę. Korzystajcie!

Linia lotnicza Iberia, wrzuciła promocję trwającą maksymalnie do końca weekendu(do 18.10.2015) na zniżkowe loty z Niemiec(z Berlina) do np. Santiago de Chile, czyli naszego punktu startowego wyprawy styczniowej na Aconcaguę.

Zaletami tego połączenia oprócz atrakcyjnej ceny za loty na trasie Berlin – Madryt – Santiago de Chile – Madryt – Berlin około 2700 PLN/osoba: tylko jedna przesiadka, krótkie wygodne przesiadki, brak konieczności posiadania wizy do USA(lot przez USA), dobrze zgrane czasy odlotów/przylotów z transportem do/z Berlina.

Połączenie Berlin – Santiago de Chile – Berlin poniżej w datach 13.01. – 05.02.2016:

Aconcagua

Poruszając kwestię dojazdu do/z Berlina z polskich miast:

  • najtańsze w cenie od 10 do 80 PLN wychodzi połaczenie wygodnymi autokarami Polskiego Busa na trasach do Berlina z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Rzeszowa.
  • Te właśnie połączenia bardzo dobrze zgrywają się czasowo z odlotami/przylotami lotów Iberii z Berlina;
  • Osoby z innych miast moga dojechać inną firmą transportową do w/w miast i skorzystać z Polskiego Busa;
  • Bądź mogą skorzystać z nie drogich parkingów długoterminowych, prywatnych w niedalekich okolicach lotniska w Berlinie i zostawić tam auto, którym przyjechali

Poniżej rozpiska godzin Polskiego Busa na wyjazdy/przyjazdy do Berlina z Rzeszowa/Krakowa/Wrocławia/Poznania/Gdańska:

Do Berlina

z Berlina

Osoby zaintereoswane tymi biletami i dołączeniem do wyprawy proszone są o kontakt i w razie pytań pozostaje do dyspozycji: info@backpackersclub.pl lub 781 611 577

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.