займ на карту срочно с плохой кредитной историей
06thmarzec

Promocja USA: Road Trip 1000 PLN zniżki

Witamy serdecznie,

Od dziś do 18 marca 2012 będzie aktualna promocja na wyjazd na program Road Trip USA: Route 66. Cena normalna: 11 900 PLN. Cena promocyjna: 10 900 PLN.

Kilka słów o wyprawie:
Chyba każdy marzył po obejrzeniu filmów amerykańskich o wyprawie autem przez całe Stany Zjednoczone. Szerokie autostrady, automatyczna skrzynia biegów;), krajobraz zmieniający się jak w kalejdoskopie. Zielone lasy Parku Narodowego Great Smoky Mountains pasma Appallachów, ogromne prerie nizin amerykańskich, strome zbocza Wielkiego Kanionu i najcieplejsze miejsce na Ziemi Dolinę Śmierci. Lecz to nie wszystko. Każdy z nas w dzieciństwie albo jeszcze i teraz marzył o terenach dzikiego zachodu. Teraz może nie jest on już ,,tak dziki” lecz nadal tereny Nowego Meksyku, Oklahomy, Teksasu powodują powrót wyobrażeniami do widoków z ekranów telewizora. Santa Fe i inne małe miasteczka przypominają nam o kulturze Indian w tamtych rejonach. Nie wolno zapomnieć o słynnej drodze Route 66, wzdłuż, bądź, którą będziemy przemierzać tereny USA w drugiej części naszej drogi od Oklahoma City.

Takie miejsca jak Statua Wolności, Kapitol, Biały Dom, Znak Hollywood czy Welcome to Las Vegas widziane prawie na każdym filmie amerykańskim, będą dla Nas powodem powrotu wspomnieniami, iż jeszcze nie dawno byliśmy tam i widzieliśmy te miejsca na żywo!

Zapraszamy więc na spełnienie naszego ,,American Dream”!:)

Więcej na stronie wyprawy:
http://backpackersclub.pl/wyprawy/amerykapolnocna/usaroute66/

W razie jakichkolwiek pytań bardzo prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy serdecznie,
Backpackers Club

.