займ на карту срочно с плохой кредитной историей
17thluty

Rekord świata w nurkowaniu w jeziorze wysokogórskim

Witam,

Ostatnio nasz przyjaciel Kamil Iwankiewicz podzielił się ze mną wiadomością, że nasza wspólna wyprawa, w której skład wchodzili: Kamil, Bogdan, Wojtek, Przemko, Pasang, 6 naszych tragarzy oraz ja – cały skład,a głównie Kamil za swój wyczyn, został nominowany do nagrody National Geographic Travellera. Kategoria w jakiej startujemy to: „Za pionierskie podjęcie wyjątkowego wyzwania w dziedzinie podróży, eksploracji i sportów ekstremalnych”.  Może wielu z Was nawet nie wiedziało, że takie coś istnieje, dlatego chcemy Wam to przybliżyć, żebyście się zapoznali z tym konkursem i oddali głos niekoniecznie na Nas. Może na Adama Bieleckiego, Aleksandrę Taistę, chłopaków wspinających się na Ziemi Baffina, na Nas albo na kapitana Tomasza Cichockiego. Każdy wyczyn całkowicie z innej bajki :).

Głosujecie poprzez wysyłanie smsów. Miło za samo wyróżnienie i tym bardziej dziękujemy za nie w imieniu całej ekipy. I dziękujemy za pomoc naszej nepalskiej ekipie, bez której nie udało by się zdobyć tego co osiągnęliśmy razem, i każdy z osobna.

TRAVELERY

W międzyczasie zapraszając również do odwiedzenia samemu tamtych rejonów, terenów Mera Peak – gdzie odbywaliśmy w 2012 roku nurkowanie. Czy innych terenów w Nepalu. My już wracamy do Nepalu 21 lutego 2013. Po raz 9 w przeciągu ostatnich 5 lat.

Pozdrawiam,

Marcin Niedziółka

Backpackers Club

.