займ на карту срочно с плохой кредитной историей
29thlipiec

Rusza wyprawa północ – południe USA !

Cześć,

Tym razem bardziej krajoznawczo, muzycznie, a mniej górsko. Nasz pilot Paweł Laszcz rusza z naszymi uczestnikami autem od Bostonu po Miami. Czas rozpocząć USA road trip!

Nasza drużyna będzie miała okazję odwiedzić takie miejsca m.in. , jak: Niagara Falls, pojeździć na kolejkach górskich w najsłynniejszym parku rozrywki w USA w Cedar Point, oglądać wyścigi na torze w Indianapolis, wybrać się na koncert do Grand Ole Opry w Nashville, spłynąć na raftingu na rzece New River w stanie West Virignia. A to tylko mała część wszystkich atrakcji. Pogoda murowana, a wręcz upał przewidziany.

Przed nimi ponad 6000 km od Bostonu po Miami. Będziemy informować o przebiegu wyprawy na stronie oraz na Facebooku.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.