займ на карту срочно с плохой кредитной историей
14thGrudzień

Ruszamy do Ekwadoru i super promocja do Limy!

Witamy serdecznie,

Dziś dokonaliśmy zakupu biletów dla grupy do Quito. Tak, jak już zakładaliśmy start wyprawy następuję 19 lutego 2013 roku. Powrót do kraju planujemy na 7 marca 2013 roku. Podczas trwania wyprawy mamy w planie spróbować wejść na 5 wulkanów w Ekwadorze: Cotopaxi 5897 m n.p.m., Chimborazo 6310m n.p.m., Guagua Pichincha 4794 m n.p.m., Corazon 4788 m n.p.m, Iliniza Norte 5126 m.n.p.m. 

Grupa, jak to często u Nas bardzo kameralna 3 uczestników, plus nasza osoba prowadząca. Będą lądować w Quito 20 lutego 2013, w pierwszy dzień działalności nowo otwartego lotniska w Quito.

Chętnych na dołączenie się do wyprawy zachęcamy do wysyłania zapytań, gdyż od stycznia 2013 nie dajemy już możliwości dołączenia do grupy wyprawowej. Zapraszamy do zapoznania się z planem wyprawy:

http://backpackersclub.pl/wyprawy/amerykapoludniowa/dach-ekwadoru/

Patrząc także na rynek biletów lotniczych, chcieliśmy się z Wami dziś podzielić super znaleziskiem. Są na rynku dostępne bilety lotnicze linii lotniczych Air Europa, należących do sojuszu lotniczego Sky Team(m.in. wraz z KLM, Air France, Aeroflot), na trasie Barcelona – Lima – Paryż za JEDYNE 299 Euro(około 1225 PLN!!). Do Barcelony i powrót z Paryża bez problemu jesteśmy w stanie zarezerwować z/do Polski za łączną kwotę około 500 PLN na wiosnę 2013. Czyli jesteśmy w stanie mieć lot na trasie Polska – Lima – Polska w okolicach 1700-1800 PLN. Takie okazje zdarzają się raz na kilka lat.

A poniżej zrzut z naszego monitora na potwierdzenie takiej możliwej rezerwacji.

Polecamy Amerykę Południową, czy to Peru, czy Ekwador czy Brazylię, czy inne kraje w tamtym rejonie!

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy też do odwiedzania naszego profilu na Facebooku , gdzie np. umieściliśmy ostatnie zdjęcia z naszej prelekcji 11.12.2012 z Tawerny Tortuga z Olsztyna. Także bardzo wiele aktualności i odnośników do stron podróżniczych możecie znaleźć na naszym profilu na facebooku.

Pozdrawiam,

Marcin Niedziółka

Backpackers Club

.