займ на карту срочно с плохой кредитной историей
11thczerwiec

Tanie bilety na wyprawę do Nowej Zelandii !

Cześć,

Co roku najlepsze oferty na loty do Nowej Zelandii kupujemy w okolicach czerwca. Ponownie teraz pojawiły się tanie połączenia w datach wyprawy. Zachęcam do zapisów!

W 2015 roku grupa marcowa wyprawy do Nowej Zelandii także skorzystała z tych połączeń liniami Austrian Airlines i Air New Zealand.

Loty odbywają się na trasie Praga – Christchurch / Auckland – Praga.
Dlaczego z Pragi? Bo wychodzi najtaniej. Z Warszawy w tych samych datach połączenia są o ponad 1000 PLN/osoba droższe. W zależności gdzie mieszkacie, do Warszawy też często trzeba dojechać. Do Pragi natomiast można z wielu miast w Polsce za kilkanaście/kilkadziesiąt PLN dojechać liniami autobusowymi Polski Bus, LeoExpress albo PKP Intercity. Albo tanio zaparkować swoje auto: parking 1 & parking 2.

Te 7 osób w 2015 roku nie miało problemów z dojazdem do/z Pragi(a jechali z Trójmiasta, Warszawy, Podkarpacia, Krakowa i Śląska)

Całość podróży odbywa się na jednej rezerwacji, dlatego też w razie jakichkolwiek opóźnień, anulacji, strajków to linia się Wami opiekuje (zapewnia alternatywne połączenia, hotel, posiłki itp.) – nie stresujecie się czy zdążycie czy nie.

Biletów w tej cenie na pewno nie ma za wiele, oraz oferta na pewno też nie będzie dostępne dłużej niż kilka dni. Dlatego osobom zainteresowanym polecam poważnie rozważyć te loty.

Dla zainteresowanych – link do naszego programu, trampingu zwiedzanie Nowej Zelandii.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.