займ на карту срочно с плохой кредитной историей
25thgrudzień

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Witam serdecznie,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałem wszystkim złożyć zdrowych, rodzinnych, bezstresowych Świąt Bożego Narodzenia. Żebyście je spędzili z ukochanymi najbliższymi. Żeby te dni upłynęły w miłej, przyjaznej atmosferze, bez stresów dnia codziennego.

A na przyszły 2014 rok życzę siły, wytrwałości w realizacji planów, marzeń. Żeby wszystkie wasze cele zostały osiągnięte, oraz żeby nadchodzący rok był jeszcze bardziej obfity w podróże, które sobie wymarzycie.

My w najbliższym roku planujemy jeszcze więcej wypraw w najróżniejsze strony świata. Już zaraz po świętach bierzemy się ostro do pracy z organizacją potwierdzonej wyprawy Dookoła Manaslu na wiosnę 2014. Oraz do zamykania już prawie skompletowanych grup na wyprawy: Road Trip USA:  wschód – zachód ; Elbrus ; Rolwaling: Pachermo Peak ; Mera Peak. Zainteresowanych dołączeniem do tych czy innych wyprawa zapraszam do kontaktu.

Także myślimy o rozszerzeniu oferty, jak i urozmaiceniu już opublikowanych programów. Tak jak np. bardzo duże szanse że od 2015 roku w programie Road Trip USA, będzie dodany rafting na pontonach na rzece Upper Gauley River w stanie West Virginia. A także duże szanse są na opublikowanie w najbliższym czasie nowej wyprawy po USA, zahaczającej o inne Parki Narodowe, takie jak np. Yellowstone 🙂 (namówienie sugestiami jednego z uczestników ostatniej wyprawy ;))

A poniżej dla Was mała próbka tego co może Nas czekać na raftingu na rzece Upper Gauley w West Virginia w USA.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.