займ на карту срочно с плохой кредитной историей
27thczerwiec

Wieści turystyczne ze świata

Cześć,

Jakie tym razem ciekawostki mam dla Was z krajów, rejonów świata, które odwiedzam z naszymi grupami? Zobaczcie w poniżej…

Od połowy czerwca w TVN emitowane są przez wakacje wszystkie części Władcy Pierścienia oraz Hobbita. A dla fanów Froda i przyjaciół polecam wyprawę do Nowej Zelandii. Zostało kilka wolnych miejsc. Kto miałby ochotę dołączyć do naszej ekipy wyprawy na koniec świata?

Już za miesiąc wylatujemy na wyprawę do Chin i Tybetu ! Jak nie Himalaje od strony Nepalu to od Chin, ale ciągle te najwyższe góry na świecie przyciągają mnie jak magnez.
A co tam zobaczyliśmy 2 lata temu na wyprawie? Zobaczcie sami !! – LINK

„Ciekawe” wieści dochodzą z USA. Podczas starania się o wizę, niektóre osoby, mogą zostać poproszone o wypełnienie dodatkowego formularza DS-5535, który zawiera wiele dokładnych pytań dotyczących naszych przeszłych podróży i aktywności w mediach społecznościowych. Na razie jest to nadal w fazie testów, żadne oficjalne komunikaty zatwierdzające wprowadzenie tej procedury do konsulatów nie zostały wydane. – LINK

Wyszperane w sieci . Bardzo ciekawa zajawka rejonu Khumbu z Gokyo, EBC – bardzo dopasowany podkład muzyczny. Miłego oglądania !

Na dniach rozpoczyna się budowa nowego, międzynarodowego lotniska w Pokharze w Nepalu. Planowany termin oddania lotniska to lipiec 2020. Może za 3 lata na wyprawy w rejon Manaslu, Dhaulagiri, Annapurny będziemy latać do Pokhary, a nie Katmandu.

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.