займ на карту срочно с плохой кредитной историей
18thmarzec

Wolontariat w Boliwii?

Witamy serdecznie,

Często śledzimy informację o wolontariatach na świecie. W szczególności interesują nas wolontariaty, prace ze zwierzętami w parkach narodowych, rezerwatach, schroniskach dla zwierząt. Bardzo oryginalnym pomysłem na pomoc, bardzo egzotycznym zwierzętom jest wolontariat w Boliwii w dżungli!

Może ktoś nie wiedział, że nawet coś takiego istnieje dlatego potraktujemy ten wpis czysto informacyjnie dla zainteresowanych osób. Wolontariat w parku Ambue Ari w Boliwii. Koszt dla organizacji prowadzącej ten park np. za 1 miesięczny wolontariat – wasze jedzenie, mieszkanie itp to  ok. 1500 PLN w przeliczeniu na złotówki.

Jakby ktoś chciał przeczytać relację osób, które już tam były, polecamy bloga Kariny i Marcina Stencel, którzy mieli okazję tam być w 2010 roku.

BLOG INTI WARA YASSI

Dokładne dane dotyczące wolontariatu oraz całego parku, jak wyglądają obowiązki i masę przydatnych informacji co zabrać itp. znajdziecie na oficjalnej stronie COMUNIDAD INTI WARA YASSI.

Osoby, które planują zostać na dłużej niż na miesiąc może nawet być im oddana pod opiekę puma, czy inne zwierzę z rodziny kotów. Poniżej bardzo fajny filmik zabawy z pumą o imieniu Elsa w parku Ambue Ari w Boliwii.

Jakby ktoś był zainteresowany wyjazdem tam, można teraz ustrzelić loty do Santa Cruz w Boliwii, które znajduje się najbliżej parku Ambue Ari, za około 2500 PLN, na trasie Polska – Santa Cruz – Polska.

Przykład lotu Polska – Santa Cruz – Polska.

Pozdrawiam,

Marcin Niedziółka

Backpackers Club

.