займ на карту срочно с плохой кредитной историей
19thlistopad

Wyprawa Dookoła Dhaulagiri – tanie bilety

Witam,

Dopiero co wróciłem z Himalajów, a już planuję kolejne wyjazdy do Nepalu. W tym poście chciałem podzielić się ciekawą ofertą lotów do Katmandu na wiosenną wyprawę Dookoła Dhalagiri & Dhampus Peak 6035 mnpm.

W tym roku na przełomie marca/kwietnia 2015 zakończyliśmy naszą wyprawę dookoła Dhaulagiri z uczestnikami Mirką, Leszkiem, Igorem, Michałem i Andrzejem – wyrypa była niezła, ekipa pamięta!

Oprócz zainteresowania innymi wiosennymi wyprawami do Nepalu, jest spore zainteresowanie ponownie wyprawą w rejon siódmego co do wysokości ośmiotysięcznika na świecie.

Stosując zasadę, że bilety lotnicze najlepiej kupować około pół roku (bądź więcej) przed datą wylotu, w tym momencie są atrakcyjne ceny na lot z Europy, z Polski do stolicy Nepalu.

Kilka słów na temat lotów:
– standardowe ceny na loty do Nepalu z Warszawy wynoszą ponad 3000 PLN/osoba. Jakakolwiek cena poniżej 3000 PLN/osoba na loty z Warszawy jest dobrą ceną.
– loty z Krakowa/Katowic/Gdańska do Nepalu są bardzo drogie często zaczynają się od 3500 PLN/osoba i więcej.
– takie ceny jakie teraz są nie mają tendencji utrzymywania się długo – dlatego przypuszczam, że za kilka dni ofert tych niżej podanych już nie będzie
– osoby mieszkające w podobnej odległości od Warszawy, jak od Berlina, Wiednia, mogą(powinny) rozważyć loty z tych stolic europejskich, do których też tanio dojadą transportem publicznym, a ceny lotów są jeszcze niższe.

Program Dookoła Dhalagiri & Dhampus Peak 6035 mnpm

Fotorelacja z wyprawy Dookoła Dhaulagiri 15.03-05.04.2015 – LINK

Fotorelacja z wyprawy Dookoła Dhaulagiri 15.03.-05.04.2015 (autorstwa uczestnika Igora) – LINK

Propozycje biletów lotniczych:

W razie chęci zapisu i wykupu biletów prosimy o kontakt na info@backpackersclub.pl

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.