займ на карту срочно с плохой кредитной историей
22thmarzec

Wyprawa USA: Etap Blue Ridge Parkway

Witamy serdecznie,

Ciągle prowadzimy zapisy uczestników do naszej letniej wyprawy Road Trip USA: Route 66. Mamy już zainteresowanych 3 uczestników. Nasza wyprawa będzie wiodła przez najróżniejsze krajobrazy. Dużo czasu spędziłem mieszkając w Wirginii i tamte rejony są mi w szczególności bliskie. Nie tylko Wirginii, ale i okolic. Tamtejsza przyroda, jak np Blue Ridge Parkway, który to będzie pierwszym ważnym przyrodniczo punktem naszej wyprawy.

Zaczniemy serię, prezentowania krótkich filmików dla zapoznania się z przebiegiem trasy naszej wyprawy, oraz co przyjdzie, jak pogoda i zdrowie pozwoli, zobaczyć podczas przejechania USA ze wschodu na zachód.

W naszym pierwszym poście o atrakcjach na naszej drodze, postanowiliśmy wspomnieć o cudowniej krajobrazowo trasie Blue Ridge Parkway, którą będziemy jechali. I wszystkim czego dotyczy ta trasa czyli Shenandoah National Park, Great Smoky Mountains, Skyline Drive itp.

Najczęściej „przejeżdżana trasa widokowa w całych Stanach! Najczęściej odwiedzany Park Narodowy w USA. Nie bez powodu przyciąga takie liczby odwiedzających! Zobaczcie sami!

 

Pozdrawiam,

Marcin Niedziółka

Backpackers Club

.