займ на карту срочно с плохой кредитной историей
11thListopad

Zapraszam do Boliwii! Wyruszamy tam we wrześniu 2021

Cześć,

Byliście w Peru? Byliście w Patagonii? Wiele osób pewnie powie – tak. A co ma do zaoferowania Boliwia? Przekonajcie się naszej wrześniowej wyprawie!

Tutaj wybierzemy się na wspinaczkę na dwa najsłynniejsze wulkany w Boliwii: Huyana Potosi 6088 m.n.p.m. oraz na Illimani 6438 m.n.p.m. Lecz Boliwia nie tylko wulkanami stoi. Najpierw w ramach aklimatyzacji wybierzemy się na rozsławiony w świecie (prawidłowo!) Salar de Uyuni! Przez wielu uznawany za jedno z 10 najpiękniejszych miejsc na świecie. Kraj otwarty dla turystyki. Wymagany test RT-PCR na COVID-19.

  • ciężko było do tej pory na tą trasę zebrać grupę, gdyż nadal najpopularniejsze bywały : Patagonia, Ekwador, Aconcagua itp. . Dlatego tym bardziej osoby zainteresowane bardzo rzadko przez Polaków odwiedzanym krajem – zachęcam do zapisów, gdyż nie wiadomo kiedy zbierze się grupa w kolejnych latach.
  • oprócz gór wybierzemy się na słynny Salar de Uyuni, zjazd rowerami „Drogą Śmierci”, w wolnym czasie nad jezioro Ticitaca oraz aklimatyzację na Chacaltaya 5421 m.n.p.m..
  • wymagana bardzo dobra kondycja fizyczna, wcześniejsze doświadczenie na min. 5000 m.n.p.m. oraz umiejętność korzystania ze sprzętu wspinaczkowego
  • noclegi w namiotach i hotelach
  • najwyższy punkt wyprawy – szczyt Illimani 6438 m.n.p.m.
  • Informacje o terminach płatności, sytuacjach awaryjnych (związanych z COVID), biletach lotniczych, ubezpieczeniu od rezygnacji itp. szeroko opisane w tym LINKU

Na ten moment są 4 osoby zainteresowane tą wyprawą w terminie wrześień 2021. Już teraz przechodzimy do poszukiwania połączeń lotniczych do La Paz na wrzesień 2021. Zostały ostatnie 3 miejsca na tą wyprawę!

A co Was czeka w Boliwii? Zobaczcie na tych poniższych zdjęciach.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.