займ на карту срочно с плохой кредитной историей
29thpaździernik

Bilety lotnicze na wyprawę Kanada Góry Skaliste lipiec 2020

Cześć,

Zbieramy grupę na wyprawę do Kanady w lipcu 2020 roku. W najbliższych dniach planujemu kupić dla uczestników bilety lotnicze. A jakie oferty są dostępne na dany moment?

Poniżej dwie przykładowe opcje lotów. Jedna przy wylotach z Berlina, a druga przy wylotach z Warszawy.

1. Loty z Warszawy – LINK

Istotne tutaj przy takich połączeniach jest fakt:
– że w Paryżu na trasie do Kanady i na powrotnej, grupa musi odebrać bagaże rejestrowane i nadać je ponownie na dalsze loty
– że tutaj linia nie odpowiada za przesiadki w Paryżu (czyli jakby spóźnił się o np 2-3 godziny lot z Warszawy do Paryża i pasażer nie zdąży na lot Paryż – Calgary linią Air Canada, te połączenie przepada) taka sama zasada na powrocie.
– że gdyby np. linia Air Canada zmieniła w I kwartale roku godzinę odlotu z Paryża do Kanady z 11:50 np na 9:30, co spowodowałoby, że pasażer nie zdąży się przesiąść w Paryżu z lotu z Warszawy na lot do Kanady, linii to nie obchodzi. Może wtedy pasażer nie zaakceptować zmian rozkładu i dostanie pełny zwrot od linii Air Canada za połączenia Paryż – Calgary – Paryż i szukać sobie nowego połączenia inną linią na tej trasie pasującego do dolotów/powrotów linią Air France z/do Warszawy.

2. Lot z Berlina – LINK

Całe połączenie na jednej rezerwacji, czyli w razie opóźnień, linia lotnicza zapewnia pasażerowi alternatywne połączenie.

3. Loty z Warszawy na jednej rezerwacji  – LINK

Osoby zainteresowane dołączeniem do wyprawy zapraszam do kontaktu – info@backpackersclub.pl bo zostało niewiele miejsc.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.