займ на карту срочно с плохой кредитной историей
11thstyczeń

K2/Trzy Przełęcze/Kangchenjunga/USA

Cześć,

W najbliższych miesiącach w planach ruszenie z wyprawami do miejsc wymienionych w tytule. A jakie widoki możecie tam ujrzeć? Zobaczcie w filmach.

Trekking do północnej bazy pod K2 w Chinach jest jednym z najrzadziej odwiedzanych miejsc w Karakorum. Dlaczego? Ze względu na logistykę i koszta jego organizacji oraz ze względu na odizolowanie. Jakie widoki można tam zobaczyć? Poniżej zajawki od naszej zaprzyjaźnionej agencji w Kaszgarze.

Pozostałe 12 odcinków pod tym LINKIEM

Trzy Przełęcze jeden z najwyższych trekkingów w Himalajach Nepalu, gdzie wybieramy się z grupą już na przełomie kwietnia/maja 2018.

Trekking do północnej i południowej bazy Kangchenjungi, gdzie planujemy się wybrać w kwietniu 2018 – wędrówka do najrzadziej odwiedzanego rejonu Himalajów Nepalu. Najrzadziej odwiedzanego nie przez fakt bycia nie atrakcyjnym, lecz ze względu na odizolowanie tego terenu i dystans od Kathmandu.

Wyprawa road trip po USA ze wschodu na zachód. Trasa, którą mieliśmy okazję już wielokrotnie przewozić naszych uczestników. 10 000 km od Nowego Jorku po Los Angeles. Wyprawa ma miejsce w lipcu 2018, a poniżej filmik jednego z naszych dobrych znajomych, co był z nami w USA, Andrzeja Bzówki z podróży po USA.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.