займ на карту срочно с плохой кредитной историей
15thgrudzień

Kupiliśmy bilety lotnicze na wyprawę do Kanady!

Cześć,

Po powrocie z Ekwadoru przyszedł czas na potwierdzanie i zakup biletów lotniczych na wyprawy w 2022 roku. Miło poinformować, że w lipcu 2022 roku wybieramy się do Kanady!

Jest to jedna z naszych ulubionych wypraw. A najważniejsze, że wybieramy się tam z ludźmi, z którymi już mieliśmy przyjemność wspólnie dzielić trudu trekkingów górskich (i jest kilka „rodzynków” co jedzie z nami pierwszy raz). Zostały 4 wolne miejsca. Osoby zainteresowane dołączeniem do naszej grupy zapraszam do kontaktu. Termin zapisów – najpóźniej do 24.12.2021.

Spowodowane jest to faktem: że od 1 stycznia 2022 otwierają się rezerwacje na kempingi/miejsca noclegowe w parkach narodowych, które będziemy odwiedzać. Jak pokazuje historia poprzednich lat – wszystkie miejsca noclegowe w parkach na okres lata rozchodzą się w ciągu kilku godzin.

Dlatego też osoby, które do czasu 24.12.2021 nie zdecydują się na udział w wyprawie, bardzo mi przyrko ale nie będzie możliwości późniejszej decyzji i dołączenia do grupy (nawet jeśli będą wolne miejsca) po 24.12.2021.

A co nas czeka w Kanadzie?

Główne punkty programu:
– niesamowite trekkingi w Parkach Narodowych Waterton, Banff, Yoho oraz Jasper
– lot helikopterem do Mt Assinboine
– przeprawa łodzią z Waterton do rozpoczęcia szlaku do Crypt Lake
– podziwiamy przyrodę, możemy spotkać łosia, jelenia, karibu, kozicę amerykańską, niedźwiedzie czarne i grizzly
– podróżujemy drogą Columbia Icefiled Parkway
– podziwiamy ośnieżone szczyty górskie, polodowcowe jeziora, rwące rzeki oraz niekończący się las.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.