займ на карту срочно с плохой кредитной историей
09thlistopad

Kupiliśmy bilety na wyprawę do Kanady!

Cześć,

W lipcu 2020 możemy potwierdzić, że ruszamy na kolejną wyprawę. Dziś udało nam się kupić bilety do Calgary w super cenie.

Ponownie będziemy wędrować po szlakach trekkingowych Gór Skalistych m.in. parków narodowych Jezior Waterton, Banff czy Yoho. Udało nam się znaleźć bilety lotnicze w super cenie jak na szczyt sezonu w Kanadzie.

Wygodne połączenie z Warszawy, krótkie czasy przesiadek, bardzo dobre linie. Loty Warszawa – Amsterdam – Calgary – Amsterdam – Warszawa wyłapaliśmy za około 3100 zł / osoba z bagażem rejestrowanym.

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, jakby były osoby zainteresowane dołączeniem do naszej grupy. Oczywiście nie mogę zagwarantować, że ta cena połączeń lotniczych utrzyma się długo.

Naszą ostatnią wyprawę w ten rejon świata wspominam niesamowicie pozytywnie. Super grupa, wieczorne siedzenie na polach kempingowych i pogaduchy o wszystkim, spotkanie z niedźwiedziem grizli oraz piękne widoki parków narodowych Gór Skalistych w Kanadzie. Zainteresowane osoby dołączeniem zapraszam do zapisów, liczba miejsc ograniczona, sporo osób zainteresowanych dołączniem. Ważne! Jeśli jeszcze będą miejsca, ostateczny termin zapisów na wyprawę to Święta Bożego Narodzenia. Po tym zapisy zamknięte (bez względy czy będą wolne miejsca czy nie), ze względu na pragmatykę i konieczność rezerwacji usług z bardzo dużym wyprzedzeniem.

Czy w 2020 roku ponownie spotkamy grizli na szlaku w rejonie Assiniboine?

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.