займ на карту срочно с плохой кредитной историей
05thluty

Nowy program: Torres del Paine – Fitz Roy – Cerro Torre

Witam serdecznie,

Chciałem się z Wami podzielić naszym nowym programem wyprawy trekkingowej na szlaki w patagońskich Andach.

Ciągle dostaje zapytania o rejony, do których chcielibyście się ze mną wybrać. Jak tylko mogę, staram się powiększać ofertę programową o wasze propozycje. Ważne, aby kierunki te  i typ podróży, szedł w zgodzie z moją ideą turystyki kwalifikowanej, moim wyobrażeniem trampingu.

Poniżej zachęcam do lektury nowego programu i ewentualnych zapisów, gdyż jak mnie już doszły słuchy, kilka osób jest bardzo zainteresowanych tym kierunkiem.

Patagońskie Andy tworzą wspaniały świat polodowcowych jezior, z górującymi nad nimi granitowymi szczytami, niesamowitymi lodowcami, bukowymi lasami oraz nieskończoną ilością stepu patagońskiego. Idealny region dla wędrowca, który nie chce wybierać się na wycieńczający trekking. Granitowe szczyty Cerro Fitz Roy oraz Cerro Torre inspirowały i nadal to robią, wspinaczy i trekkingowców z całego świata. Naszą przygodę zaczynamy na dalekim południu Chile, gdzie zaczniemy od trekkingu, słynnej pętli dookoła masywu Torres del Paine. Wizyta w tej części świata dla trekkingowca, nie byłaby w pełni spełniona bez wypadów do baz pod takimi słynnymi szczytami jak Cerro Torre i Fitz Roy, już po stronie argentyńskiej. A te wszystkie wędrówki przepleciemy poprzez odwiedziny takich urokliwych miasteczek jak El Calafete, El Chalten, Puerto Natales. Zapraszamy do jednego z najdalszych zakątków Ameryki Południowej – Patagonia!

PATAGONIA: TORRES DEL PAINE – FITZ ROY – CERRO TORRE

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

.