займ на карту срочно с плохой кредитной историей
21thczerwiec

Od dziś Norwegia otwarta dla turystów z Polski

Cześć,

Poniedziałek zaczynamy dobrymi wiadomościami. Od dziś tj. 21.06.2021 turyści z Polski mogą wjechać do Norwegii bez udawania się na kwarantannę.

Od dziś 21.06 wszyscy poróżni z Polski- w tym turyści, rodziny dalsze i bliższe mogą wjechać do Norwegii bez kwarantanny – LINK.
Polska o północy oficjalnie stała się krajem zielonym na mapie.
Podróżni z Polski nie muszą przed wjazdem robić testów na covid. Muszą jednak zarejestrować swój wjazd do Norwegii. Wjazdu nie muszą rejestrować osoby, które w są w pełni zaszczepione w Norwegii lub dokonały rejestracji szczepienia w Norwegii, lub które przeszły covid w ostatnich 6 miesiącach.
Przypominamy, że 24.06 Norwegia przystąpi do programu certyfikatów covid. Każdy zaszczepiony, który będzie posiadał kod QR na certyfikacie będzie uznawany w Norwegii.

Korzystając z tej informacji serdecznie zapraszam do udziału w naszej wyprawie trekkingowej na Spitsbergen, która rusza 26 lipca 2021 (powrót do Polski 6 sierpnia 2021). Bilety lotnicze na trasie Polska – Longyearbyen – Polska w tych datach zaczynają się od 1800 PLN z bagażem rejestrowanym.

Zaplanowane mamy 5 jednodniowych wędrówek, 3 dniowy trekking, 9 noclegów w Guesthousach oraz 2 noclegi w namiotach.

Możliwość zapisów tylko i wyłącznie do końca tego tygodnia (tj. do 27.06.2021 włącznie).

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.